Робимо гарні сайти. Швидко, якісно, надійно і за прийнятними цінами. Скористайтеся нашими послугами і Ви будете приємно здивовані

Розробка інтернет магазинів

Інтернет-магазин - найпростіший спосіб зайнятися бізнесом у всесвітній мережі.

Мета такого сайту - продаж певних товарів в інтернеті.


Інтернет бізнес вже не новинка серед підприємців сьогодні. Більшість з них використовують Інтернет для отримання замовлень, обробки платежів, доставки замовлень і багато іншого. Передові інтернет магазини дозволяють запропонувати свої продукти або послуги будь-кому, в будь-який час, в будь-якому місці, і таким чином розвивати Ваш бізнес не по днях, а по годинах. Зростання попиту в мережі бізнесу призвело до необхідності мати просунуті інтернет магазини, якщо ви хочете виділитися серед конкурентів.

Інтернет магазин від нас - успіх для Вас

Ми пропонуємо передові рішення для розробки та підтримки інтернет магазину, який підніме Ваш бізнес на новий рівень. Ми зробимо його більш ефективним і прибутковим! Успіх інтернет магазину залежить не тільки від асортименту продукції і рівня цін, але і від привабливості дизайну і простоти користування. Ми можемо розробити інтернет магазин будь-якої складності і спрямованості, будь то класичний магазин або інтернет-аукціон.


Розробка інтернет магазину від K-STUDIO - це:

  • створення унікального авторського дизайну;
  • інтуїтивна панель адміністрування;
  • базова SEO-оптимізація;
  • обслуговування ресурсу.
Ціни за створення Інтернет магазинів
  • Ціна створення «Простого Інтернет магазину» - від 600$ (без вартості оренди доменного імені і хостингу)
  • Ціна розробки «Складного Інтернет магазину» - від 1000$