Робимо гарні сайти. Швидко, якісно, надійно і за прийнятними цінами. Скористайтеся нашими послугами і Ви будете приємно здивовані

VIP (Унікальна веб-розробка)

У наш час найбільш популярними є інтернет-магазини та корпоративні сайти, але також зустрічаються і більш складні і унікальні рішення, які мають веб орієнтацію. Серед такого роду проектів є портали різної складності (в тому числі і туристичні), багатофункціональні корпоративні сайти з інтеграцією різних систем, через які працюють співробітники компанії. Самі різні веб-сервіси, що мають унікальну реалізацію і функціонал, якого неможливо домогтися існуючими стандартними рішеннями (фото-і відео-хостинги, інтернет-радіо, інтернет-телебачення) і т.д.


Всі подібні розробки є цікавим та унікальним рішенням потреб клієнта, з індивідуальним підходом до нього і його компанії. Такі проекти мають трохи інші етапи розробки (наприклад найдокладніших прототипів сторінок і ретельного тестування), а також три розробці ми щільного співпрацюємо із замовником на кожному етапі розробки, а особливо в процесі планування основних схем і модулів системи.


Такі індивідуальні веб-розробки призначені для людей, які чітко розуміють що вони хочуть бачити в кінцевому результаті. Вони є досить складними в реалізації і займають більше часу ніж стандартні рішення. Саме складність і масштабність проекту визначають його терміни і вартість.


  • Унікальні веб-розробки від 1000$ (без вартості оренди доменного імені і хостингу)
  • Термін виготовлення від 20 днів