Робимо гарні сайти. Швидко, якісно, надійно і за прийнятними цінами. Скористайтеся нашими послугами і Ви будете приємно здивовані

Сайт "Бізнес"

Сайт "Бізнес" - відповідне рішення для компаній, що бажають створити потужний ресурс і представити на ньому свої товари / послуги.


Сайт "Бізнес" завжди можна в майбутньому розширити до ще більш потужного ресурсу - доповнити унікальними модулями, цікавими розділами, або ж змінити дизайн на більш ексклюзивний.


Це обличчя Вашої компанії у всесвітній мережі Інтернет. Грамотно спроектований і розроблений сайт, може стати дуже потужним маркетинговим інструментом для просування Вашої продукції або послуг Вашої компанії в Інтернеті. Також він зможе залучати як клієнтів, так і надійних ділових партнерів для Вашого бізнесу. Якісний сайт, що відображає Ваш бізнес, дає споживачам і партнерам образ Вашої надійності, прагнення до розвитку, а також демонструє Ваше ставлення до роботи і співпраці.


При розробці сайту враховується вся специфіка Вашого бізнесу, цільової аудиторії, конкурентів і великої кількості важливих факторів для максимальної віддачі і отримання необхідного результату. Саме при такому підході до розробки в майбутньому Ваш сайт зможе витримати сильну конкуренцію на ринку.


  • Вартість бізнес сайту від 600$ (без вартості оренди доменного імені і хостингу)
  • Термін виготовлення від 14 днів